Wina
Akcesoria
Zestawy Win
Vouchery
Program Lojalnościowy

Zestaw win z Hiszpanii DOSTAWA GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • 238,00 zł 216,00 zł
1. GARCIJA REVALO ADAJA
Wyrazista Rueda, o eksplozji aromatów owoców tropikalnych, jak: marakuja, ananas oraz trochę nut ziołowych. Aromaty owoców tropikalnych powtarzają się w ustach. Wino kompleksowe, o dobrej strukturze i długim zakończeniu. Idealne na ciepłe dni! Szczere i przyjazne.

2. IJALBA CRIANZA
Nowoczesna, przyjazna crianza dojrzewająca w amerykańskich dębowych beczkach przez okrągły rok, kolejne 12 miesięcy wino spędza w butelkach. W barwie klarowne, ciemnoczerwone. Emanuje aromatem dojrzałych, suszonych owoców – wiśni, czarnej porzeczki z subtelnym akcentem dębu w tle. Od starzenia w amerykańskiej beczce wyczujemy także słodkawe nuty karmelu, toffi, dymu. W ustach gładkie, harmonijne, o świetnie zbalansowanej kwasowości i po prostu: bardzo przyjemne w piciu! Wino o świetnej strukturze i smaku świeżych owoców, bardzo żywe.

3. GARCIA REVALO BORRON
100% tempranillo, Intensywny różowy kolor, jasny i przejrzysty. W nosie wyraźne, silne aromaty świeżych owoców, kandyzowana truskawka, malina, nuty banana i cytrusów. Bardzo złożone wino. Pewne, zdecydowane w ustach, na podniebieniu podobne owoce jak w nosie. Świeżość, jedwabistość, równowaga. Owocowe, smaczne, krągłe wino.

4. IJALBA SOLFERINO
Solferino to nowocześnie skrojona Rioja. Świeże i bardzo przyjazne tempranillo z organicznych upraw. Świetna wiśniowa barwa z żywą niebieskawo-fioletową otoczką. Aromaty dojrzałych czerwonych owoców, jak malina, jeżyna z lekkim nutami beczkowymi: przyprawy, dym, tost, zioła śródziemnomorskie. W ustach soczyste, krągłe, świetnie zrównoważone. W smaku świeża owocowość (wiśnia, śliwka) w połączeniu z delikatnymi przyprawami. Ta Rioja dojrzewała 4 miesiące w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu, a następnie kolejne 6 miesięcy w butelkach.

5. BODEGA PICOS LOTETA
Młode wino odznaczające sie dojrzałością i krągłością. Ciemno rubinowa szata. W nosie eleganckie, bogate z dominacją czerwonych owoców, malin, wiśni. W ustach równie owocowe, delikatne, nuty czarnej porzeczki, aksamitne taniny. Niesamowita jakość, po prostu pszepyszne wino.

6. OLVENA
Wino spędza od 2 do 5 miesięcy w beczkach. Intensywny kolor i aromaty czerwonych owoców, połączone są z bogatymi przyprawowymi nutami. W ustach pieczone jagody, żurawina, zioła. Finisz długi i gladki.


 Znalezione obrazy dla zapytania mała strzałka w dół