Wina
Akcesoria
Zestawy Win
Vouchery
Program Lojalnościowy

Zestaw win z Hiszpanii DOSTAWA GRATIS

  • Dodaj recenzję:
  • 238,00 zł 216,00 zł
1. GARCIJA REVALO ADAJA
Wyrazista Rueda, o eksplozji aromatów owoców tropikalnych, jak: marakuja, ananas oraz trochę nut ziołowych. Aromaty owoców tropikalnych powtarzają się w ustach. Wino kompleksowe, o dobrej strukturze i długim zakończeniu. Idealne na ciepłe dni! Szczere i przyjazne.

2. IJALBA CRIANZA
Nowoczesna, przyjazna crianza dojrzewająca w amerykańskich dębowych beczkach przez okrągły rok, kolejne 12 miesięcy wino spędza w butelkach. W barwie klarowne, ciemnoczerwone. Emanuje aromatem dojrzałych, suszonych owoców – wiśni, czarnej porzeczki z subtelnym akcentem dębu w tle. Od starzenia w amerykańskiej beczce wyczujemy także słodkawe nuty karmelu, toffi, dymu. W ustach gładkie, harmonijne, o świetnie zbalansowanej kwasowości i po prostu: bardzo przyjemne w piciu! Wino o świetnej strukturze i smaku świeżych owoców, bardzo żywe.

3. GARCIA REVALO BORRON
100% tempranillo, Intensywny różowy kolor, jasny i przejrzysty. W nosie wyraźne, silne aromaty świeżych owoców, kandyzowana truskawka, malina, nuty banana i cytrusów. Bardzo złożone wino. Pewne, zdecydowane w ustach, na podniebieniu podobne owoce jak w nosie. Świeżość, jedwabistość, równowaga. Owocowe, smaczne, krągłe wino.

4. IJALBA SOLFERINO
Solferino to nowocześnie skrojona Rioja. Świeże i bardzo przyjazne tempranillo z organicznych upraw. Świetna wiśniowa barwa z żywą niebieskawo-fioletową otoczką. Aromaty dojrzałych czerwonych owoców, jak malina, jeżyna z lekkim nutami beczkowymi: przyprawy, dym, tost, zioła śródziemnomorskie. W ustach soczyste, krągłe, świetnie zrównoważone. W smaku świeża owocowość (wiśnia, śliwka) w połączeniu z delikatnymi przyprawami. Ta Rioja dojrzewała 4 miesiące w beczkach z francuskiego i amerykańskiego dębu, a następnie kolejne 6 miesięcy w butelkach.

5. BODEGA PICOS LOTETA
Młode wino odznaczające sie dojrzałością i krągłością. Ciemno rubinowa szata. W nosie eleganckie, bogate z dominacją czerwonych owoców, malin, wiśni. W ustach równie owocowe, delikatne, nuty czarnej porzeczki, aksamitne taniny. Niesamowita jakość, po prostu pszepyszne wino.

6. OLVENA CABERNET SAUVIGNON
Rodzinna Bodega położona na północy Hiszpanii, gdzie dzięki wpływowi Pirenejów powstają świetnie zrównoważone wina.Bardzo intensywna czerwono-granatowo barwa. Aromat czerwonych owoców i przypraw, dominują owoce leśne. Wyczuwalne również nuty tostowe wynikające z 10 miesięcznego dojrzewania w beczce. W smaku niezwykle eleganckie, dobrze wyważone, taninowy korpus, długi i intensywny finisz. 


Dostawa gratis przy zakupie z skrzynką na 6 win

 Znalezione obrazy dla zapytania mała strzałka w dół