Wino to bardzo wdzięczny temat. Można snuć o nim opowieści i anegdoty godzinami, oczywiście przy kieliszku. Wino chętnie oglądamy, wąchamy, degustujemy, a także dostajemy w prezencie.

Poniżej propozycja, dla firm z każdej branży, która chciałby w elegancji sposób docenić swoich pracowników czy klientów. Dla firm z branży HoReCa (restauracje, kawiarnie, kluby itp.), a także sklepów winiarskich mamy dedykowaną ofertę cenową.

Chcemy z Tobą współpracować!

WINO na PREZENT


Wino to także świetny pomysł na prezent. Nie wiesz co podarować bliskim, albo współpracownikom, czy najważniejszym klientom? Jak ich docenić w elegancji sposób, obdarowując ich czymś czego na pewno nie rzucą w kąt? Piękny i zarazem elegancji pomysł to zestaw wyjątkowo wyglądających win, w pięknej skrzynce. Może połączyć to z wysokiej jakości oliwą z Riojy i ze słodyczami? Może mamy dołączyć liścik z życzeniami lub wygrawerować logo firmowe na skrzynce? Bardzo proszę, Klub Wino się poleca!

W sprawie prezentów dzwoń pod nr tel. 786 197 300 lub pisz: sklep@klubwino.pl

WINA dla GASTRONOMII i sklepów SPECJALISTYCZNYCH


Jesteśmy bezpośrednim importerem win. Decydując się na współpracę z nami omijasz kolejnych pośredników. Jesteśmy pewni swoich wyborów winiarskich, każde wino wcześniej próbujemy i oceniamy. Poza sprawnymi dostawami (24-48 godzin) zapewniamy szkolenia, opiekę merytoryczną, możliwość przeprowadzenia u Was degustacji lub dopasowanie win do konkretnego menu, promocje itp. Jeśli chcesz dostać naszą ofertę hurtową, wyślij do nas mailem zezwolenie na sprzedaż alkoholu typu B oraz aktualną opłatę.

W sprawie prezentów dzwoń pod nr tel. 602 76 96 99 lub pisz: michal@klubwino.pl

DEGUSTACJE WIN i kolacje degustacyjne


Nie wiesz jak uświetnić jubileusz Twoich bliskich, co nowego zaproponować na wieczorze panieńskim lub co ciekawego wymyślić na imprezę firmową? Świetnym pomysłem będzie komentowana degustacja win. To zawsze jest interesujące, na pewno smaczne i rozwesela zawsze towarzystwo :) Nasi pracownicy to wykwalifikowani sommelierzy, posiadający międzynarodowy certyfikat WSET3.

W sprawie prezentów dzwoń pod nr tel. 786 197 300 lub pisz: sklep@klubwino.pl